مرکز همکاری های بین الملل دهکده جهانی :

دهکده جهانی معتقد است اگرچه کسب و کار در بازار ایران دارای موقعیت های بومی خاص خود و تابعی از تاثیرات اجتماعی و فرهنگی و مذهبی در کشورمان است ، اما می بایست به نکات خاصی نیز در عرصه بین المللی توجه داشت.

از اهم موارد حائز اهمیت می توان به تاثیر تکنولوژی وپیشرفت صنعتی از یکسو و از سوی دیگر توجه به افرادی که قصد دارند در فضای بین المللی یا خارج از کشور مشغول به فعالیت گردند.

بدیهی است از وظایف یک موسسه علمی تطبیق مستمر علوم مهارتی و کسب و کار به صورت بومی و منطبق بر رویکرد مسیر بین الملل توجه نمود.

در این مسیر هر یک از دپارتمان های دهکده جهانی با متخصصین خود در سایر کشورهای دنیا علوم خود را همسان سازی می نمایند و همواره در حال بروزرسانی محتوای علمی خویش هستند.

در این بین در حال حاضر دو دانشگاه بین المللی به عنوان شریک علمی قرار داد همکاری با دهکده جهانی امضا نموده اند و مدارک خود را در اختیار دانش آموختگان دهکده جهانی قرار خواهند داد.

قبل
بعدی
UBIS LOGO

دانشگاه بین المللی یوبیس:

اگر قصد دارید مسیر پیشرفت خود را از طریق علوم مدیرت و کسب و کار هموار سازید یکی از بهترین کشور های مدعی علم مدیریت سویس خواهد بود ، در این بین پیمان همکاری دهکده جهانی با دانشگاه یوبیس در ژنو موقعیتی ویژه را فراهم آورده تا علاقه مندان بتوانند از دوره های تخصصی آن با شرایطی که منافع دانشجو و کشور حفظ گردد بهرمند و در نهایت مدرک کارشناسی ارشد خود را از آن دانشگاه دریافت نموده و مسیر ادامه تحصیل یا زندگی در اروپا برای ایشان هموار گردد.

فارغ التحصیلان این گروه در دوره MBA عملاً مدرک دانشگاهی فوق لیسانس از این دانشگاه دریافت خواهند نمود.

دانشگاه بین المللی نورث وست:

دانشگاه بین المللی نورث وست ، دانشگاهی بدون مرز های جغرافیایی ، معتبر و قانونی در اتحادیه اروپا ، دارای دفاتر منطقه ای در گرجستان – هندوستان – آلمان –  عمان – ترکیه – عراق – آذربایجان می باشد.

همکاری دهکده جهانی با نورث وست از طریق مرکز گرجستان می باشد که این دانشگاه توسط دولت گرجستان کاملاً مجاز و معتبر شناخته شده است. این دانشگاه دارای چندین موسسه شریک در کشورهای خارجی است. این امر به عنوان پاسخی به تقاضای زیاد در حوزه تحصیلات عالی و فنی توسط علاقه مندان به تحصیل در کشورهای مختلف تاسیس شده است.

کلیه مدارک ارائه شده در دانشگاه کاملاً قانونی و تایید شده هستند. این دانشگاه برنامه های آموزش از راه دور را نیز ارائه می نماید.

دانشگاه بین الملی نورث وست همچنین متعهد است که در جهت توسعه صلح ، سعادت انسان و رفاه بشر تلاش نماید. بنابراین دانشگاه علاوه بر فعالیت آموزشی و تحقیقاتی ، همواره به دنبال فرصت برای مشارکت در اقدامات صلح آمیز علمی در نهاد های بین المللی و ملی است.

وست