بلاگ

انعقاد قرارداد فی مابین دهکده جهانی و بانک مهر ایران

Cover News 2

دهکده جهانی به عنوان یک مرکز آموزشی پیشرو در حوزه آموزش های مهارتی و کسب و کار می بایست به شاغل شدن یا ارتقاء کاری افراد توجه ویژه ای داشته باشد. ارائه آموزش های بروز و مطلوب ، اساتید ماهر و خبره افراد را برای کسب دانش و مهارت آماده نموده است. حالا وقت ورود به دنیای کسب و کار است ، هنر تیم سازی و شروع یک بیزینس را دانش پذیران باید اجرایی نمایند.

با همکاری بانک قرض الحسنه مهر ایران ، قرارداد های همکاری چند گانه ای به امضا رسیده است تا دانش پذیران دهکده جهانی بتوانند از تسهیلات 6، 9 و 12 ماه این بانک که در قالب کالا کارت و بدون سود می باشد بهره مند گردد.

معرفی شدگان از سوی دهکده جهانی از این پس می توانند با تکمیل درخواست در محل موسسه و بدون فوت وقت تنها با یک مرحله مراجعه به بانک از این تسهیلات تا سقف 50 میلیون تومان بهره مند گردند.

حمیدرضا منصوری مدیر عامل دهکده جهانی در حاشیه امضای این قرارداد همکاری ، ضمن تبریک این دستاورد به همکاران و دانش پذیران دهکده جهانی گفت: امروزه برای یادگیری و اجرای ایده های کسب و کار ، افراد ناگزیر هستند از ابتدا نقدیندگی کاملی را داشته باشند و حال آنکه دانش آموخته گان موسسه آموزشی ما می توانند از این سرویس سرمایه گذاری بدون بهره بانک استفاده و ضمن پرداخت شهریه دوره های متفاوت آموزشی ، مایحتاج اولیه شغل خود را نیز تامین نمایند و کارگاهی را برای خود راه اندازی کنند وی در ادامه افزود به عنوان مثال اگر کسی در دوره تعمیرات تلفن همراه قصد شرکت دارد می تواند با دریافت یک کالا کارت هم شهریه دوره آموزشی خودش را پرداخت نماید و هم ابزار اولیه این شغل را خریداری و کسب و کار خود را راه اندازی نماید حال آنکه در شرایط مطلوب تر فضای مناسب آموزشی فرصتی را در اختیار می گذارد تا چند نفر با هم اقدام به تجهیز یک کارگاه بزرگتر نمایند.

 

با امضا این قرارداد که توسط حمیدرضا منصوری به عنوان مدیر عامل دهکده جهانی و عون اله سلطانیان به عنوان مدیریت شعب استان تهران بانک قرض الحسنه مهر ایران منعقد گردیده است و از هماینک متقاضیان این خدمت می توانند به واحد ثبت نام شعبه مطبوع خود در دهکده جهانی مراجعه نمایند.

Cover PicNews
اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید