بلاگ

برگزاری اولین نشست مدیران نورث وست

Cover News 1

پنجشنبه هجدهم آذر ماه مدیران و فعالین علمی دانشگاه بین المللی نورث وست در ایران اولین نشست علمی خود را با هدف گسترش فعالیت این دانشگاه و ایجاد هم افزایی در محل هتل سیمرغ برگزار نمودند.

در این جلسه که به میزبانی دهکده جهانی نماینده انحصاری این دانشگاه در کشورمان تشکیل گردید ، ابتدا آقای دکتر محمد زاده ریاست دانشگاه در کشور گرجستان ضمن یادآوری خط مشی و اهداف این دانشگاه بین المللی و بدون مرز به تبین اهداف همکاری دانشگاه با دهکده جهانی در میهن عزیزمان نمودند.

در ادامه هر یک از مراکز مجری که از شهر های مختلفی چون تهران ، مشهد ، کرج ، قم و اصفهان در جلسه حاضر بودند به معرفی توانمندی ها و قابلیت مراکز علمی و آموزشی خود پرداختند.

در خاتمه این جلسه نیز حکم معاونت آموزش در کشور ایران به آقای مهندس حمیدرضا منصوری مدیر عامل دهکده جهانی ، تقدیم گردید و به این ترتیب رسماً همکاری با این دانشگاه بین المللی وارد فاز جدیدی گردیده است.

پیش بینی می گردد که بزودی این دانشگاه بدون مرز در بین علاقه مندان به فراگیری مهارت های کاربردی به جایگاه خاصی دست یافته و جوانان علاقه مند و جویای مهارت های منطبق بر دانش روز دنیا ، بتوانند از آموزشهای بین المللی این دانشگاه بهره مند شوند.

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید