بلاگ

دهکده جهانی تنها مجموعه مرکز آموزشی معتمد نیروی انتظامی شد

Cover News 1

پس از مدتها بررسی و رایزنی سرانجام در آغاز تیرماه با حضور مدیران دهکده جهانی در ستاد فرماندهی انتظامی تهران بزرگ ، قرار همکاری مشترکی به امضاء جناب سرهنگ محمود رضایی دینانی ، معاونت محترم نیروی انسانی نیروی انتظامی تهران بزرگ و مهندس حمیدرضا منصوری مدیریت عامل دهکده جهانی رسید.
این پیمان همکاری که تنها قرارداد همکاری آموزشی نیروی محترم انتظامی محسوب می گردد ، شرایط ویژه ای را برای خانواده ها ، پرسنل ، نیروی های پایور و وظیفه این سازمان ایجاد می نماید تا بتوانند از خدمات کیفی آموزش های مهارتی دهکده جهانی بهره مند گردند.
مراحل اعتبار سنجی و بررسی صلاحیت دهکده جهانی از طریق فرماندهی نیروی انتظامی بیش از 6 ماه به طول انجامیده است و این مهم خود نشان از صلاحیت همه جانبه دهکده جهانی را دارا می باشد.
در نشست امضا پیمان فی مابین پس از توضیحات آقای دکتر مطهری کیا به عنوان مدیر دپارتمان زبان های خارجه و خانم مهندس سید نقوی مدیر دپارتمان علوم مالی و مدیریت ، ضمن قدردانی از زحمات جناب سروان روزبهانی ، مراتب تحویل پیمان همکاری توسط جناب سرهنگ بابایی و مهندس منصوری انجام پذیرفت و این همکاری رسماً آغاز گردید.
روابط عمومی دهکده جهانی ، ضمن آرزوی موفقیت برای طرفین این پیمان ، امیدوار است با این همکاری خدمات شایسته دهکده جهانی جایگاه ویژه ای در بین پرسنل و خانواده های نیروی انتظامی پیدا کند.

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید