مجوز های آموزشی دهکده جهانی دانش و مهارت

Logo 3

سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور که متوالی اصلی آموزش های مهارتی در کشور می باشد ، دهکده جهانی دانش و مهارت را ارزیابی نموده است و به این موسسه آموزشی مجوز رسمی فعالیت اعطا نموده است.

به موجب این مجوز ، دانش آموختگان موسسه می توانند در آزمونی که تحت نظر سازمان فنی و حرفه ای برگزار می گردد شرکت نموده و پس از قبولی در آزمون طبق فرآیند سازمان فنی و حرفه ای به اخذ گواهینامه بین المللی که دارای کد استاندارد جهانی بوده و مورد تایید ILO نیز می باشند ، نائل آیند.

Logo 5

موسسه آموزش عالی آزاد هرمزان که بخش آموزش عالی دهکده جهانی را بر عهده دارد ، دارای مجوز رسمی فعالیت از دفتر آموزش عالی آزاد وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری می باشد.

ثمره وجود این مجوز فعالیت اعطای مدارک آموزش عالی در حوزه های زبان خارجه ، فناوری اطلاعات (I.T) ، حقوق و خلاقیت می باشد.

این گواهینامه دارای هولوگرام و امضاء وزارت علوم می باشد.

Logo 5

برای بسیاری از افراد شرایط ادامه تحصیل و اخذ پذیرش از دانشگاه های معتبر دنیا فراهم است ، دهکده جهانی از طریق بازوی آموزشی خود به نام موسسه اعزام دانشجوی راه فرزانگان وطن که دارای مجوز رسمی فعالیت از وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری می باشد.

مشاوره و اخذ پذیرش تحصیلی و راهنمایی و مشاوره در راستای دریافت ویزا و چگونگی ادامه تحصیل در خارج از کشور توسط متخصصین اعزام دانشجو از مهمترین فعالیت های این واحد به شمار می آید.

Logo 21

دهکده جهانی دانش و مهارت توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور مورد بررسی قرار گرفته و شایسته ارائه خدمات آموزشی به کارکنان دولت جمهوری اسلامی ایران شناخته شده است.

بر اساس این مجوز کیفیت آموزشی ارائه شده موسسه و سایر شرایط و امکانات دهکده جهانی در شان پرسنل دولت شناخته شده است و موسسه مجاز به عقد قرارداد های آموزشی با پرسنل دولت خواهد بود.

Logo 6

سازمان نظام صنفی رایانه‌ای ایران از تیر ماه سال ۱۳۸۴ براساس قانون حمایت از پدیدآورندگان نرم‌افزار  و آیین‌نامه مصوب هیئت وزیران فعالیت خود را آغاز نموده است ، دهکده جهانی نیز با ارائه اسناد و مدارک از سوی سازمان نظام صنفی رایانه کشور مجاز به ارائه و فعالیت در حوزه رایانه شناخته شده و دارای مجوز رسمی فعالیت می باشد.