بلاگ

موسسه حقوق و داوری بین الملل دیپلمات با دهکده جهانی هم پیمان شد.

Cover News 5

وجود موسسه راه فرزانگان وطن که بخش اعزام دانشجوی دهکده جهانی دانش و مهارت را بر عهده دارد به منظور ارائه یک خدمت بیشتر و مشاوره دقیقتر برا افرادیکه وارد فضای بین الملل و ادامه تحصیل یا زندگی در خارج از ایران می شوند با تیم وکلای با تجربه حقوق و داوری بین الملل دیپلمات قرارداد همکاری امضا نمودند.

متین ولیان ریاست هیات مدیره دیپلمات ضمن بیان این نکته که بسیاری از افرادیکه قصد ادامه تحصیل یا مهاجرت از کشور را دارند متاسفانه به دلیل مشاوره های نادرست و غیر واقعی با مشکلات متعددی مواجه خواهند شد ، در بستر این قرارداد متقاضیان این موضوع می توانند بسیار علمی و با استفاده از تجربیات ارزشمند یک تیم حرفه ای پیگیری امور خود را داشته باشند. دیپلمات که در سه فضای مجزا در حوزه حقوق و داوری بین الملل ، خدمات توریستی و مسافرتی و البته مجوز کاریابی بین المللی را دارا می باشد سعی خواهد نمود تجربیات خود را به متقاضی ارائه نماید.

دکتر فرهاد مطهری کیا مدیر اجرایی فرزانگان راه وطن و امور بین الملل دهکده جهانی در حاشیه این نشست اظهار نمود ، برخی از مراجعین واجد شرایط اخذ پذیرش تحصیلی نمی باشند و یا متمایل به مهاجرت از طریق شغلی و سرمایه گذاری میباشند و تمایلی به ادامه تحصیل ندارند که با وجود این پیمان همکاری می توانند از تجربیات این مجموعه برای امور اقامتی خود بهره مند شوند.

دهکده جهانی امیدوار است بتواند برای متقاضیان خدمات متناسب با نیاز ایشان را ارائه نماید تا مخاطبان با شادمانی بیشتر از خاطره همکاری با این موسسه یاد نمایند.

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید