قصه از جایی شروع شد که یه تیم متخصص آموزش که سابقه کاری اونها به سال 1358 می رسید تصمیم گرفتن از یه موسسه خیلی بزرگ و معتبر جدا بشن و برند جدیدی رو خلق کنن ، اما این جدایی مثل خیلی وقتها با دلخوری و ناراحتی نبود.

اونها سر یه میز نشستن و باهم این برند جدید رو خلق کردند ، موسسه ای که اعضای سهامدار اون از مفاخر صنعت آموزش کشور هستند و تجارب ارزنده ای رو دارند و وقتیکه به رزومه هر کدوم از افرادش نگاه می کنید حس خوب تجربه آموزش مهارتی رو ملاحظه می کنید.

در تاریخ اول خرداد 1399 سهامداران موسسه ، اعضای هیات مدیره رو انتخاب کردن و بر این اساس دکتر سعید سعادت به سمت ریاست هیات مدیره ، حمیدرضا منصوری به سمت مدیر عامل و محمد منصوری به سمت نایب رییس هیات مدیره انتخاب و فعالیت این موسسه که تاریخ ثبت آن مربوط به سال 1388 می باشد رسماً در مرکز آموزشی آغاز گردید.

چشم انداز دهکده جهانی:

ما به روزی می اندیشیم که صنایع و بنگاه های کسب و کار بزرگ و کوچک در سراسر کشور ، نیروی ماهر خود را از دهکده جهانی تامین نمایند و این مرکز را شریک یادگیری منابع انسانی خود بدانند.

حوزه های فعالیت:

دهکده جهانی محدود به مهارت خاص نیست و در تلاش است ضمن همکاری با موسسات آموزش بین المللی ، تامین و تعلیم مدرس و تجهیز کارگاه اقدام به برگزاری دوره های آموزش مهارتی و به صورت عملی نماید در این بین در 10 حوزه آموزشی مختلف که تحت عنوان دپارتمان های تخصصی اقدام به آموزش عمومی و منطبق بر تقویم عمومی نمایند که این ده حوزه بشرح زیر می باشند:

– فناوری اطلاعات و ارتباطات

– برق و الکترونیک

– معماری

– هنر

– طراحی و دوخت

– علوم مالی و مدیریت ، کسب و کار

– زبان های خارجی

– ریتیل مارکت (صنعت خرده فروشی)

شریک یادگیری شما هستیم!

With the right partner, almost anything is possible

با مدیران ما بیشتر آشنا شوید!

کارت ویزیت، کافیست کلیک کنید

قبل
بعدی