Chart ZIBAI

توسعه کشور افزایش جمعیت شهرنشین و صنعتی شدن و به تبع آن افزایش استانداردهای زندگی در آن مستلزم بهبود و ارتقاء کیفیت فعالیت‌ها در کلیه زمینه ها به طور علمی می باشد.
امروزه زیبایی در مورد شخصیت و موفقیت افراد جامعه بسیار مورد توجه و تاثیرگذار می‌باشد به طوری که روانشناسی شخصیت و مباحث زبان بدن یکی از عوامل اصلی شناخت افراد است، لذا این عوامل ما را بر آن داشت تا با طراحی دوره های آموزشی برای علمی نمودن این رشته بکوشیم و شریک یادگیری شما باشیم.

دپارتمان پوست، مو و زیبایی دهکده جهانی دانش و مهارت با استفاده از اساتید بسیار مجرب دانشگاه و در محیطی کاملا حرفه ای اقدام به برگزاری دوره های مبتدی تا پیشرفته در حوزه پوست و مو نموده است.
در دورهای آموزش مراقبت پوست، مو، زیبایی شما با شناخت و تشخیص مشکلات پوست برای افراد مختلف آشنا خواهید شد و می توانید درباره محصولات و درمانهای پوست و مو دانش مورد نیاز را به دست آورید.
برای شرکت در این دوره ها بسیار کاربردی و علمی می توانید با هر مدرک تحصیلی حضور پیدا کنید. دوره های آموزش مراقبت پوست، مو، زیبایی مناسب برای تمام افراد علاقمند به موضوعات زیبایی و پوست می باشد و برای کسانی که جویای کار با شرایط عالی و جایگاه اجتماعی بسیار مناسب در ایران هستند توصیه می‌شود.
در این دوره‌ها که توسط اساتید مجرب و متخصص زیبایی برگزار میشود، شما می توانید برترین تکنیک های علمی را با هدف ارتقاء سطح کیفیت علمی و مهارت‌های حرفه‌ای فراگیرید.
در پایان دوره های آموزش مراقبت پوست، مو، زیبایی به کلیه افراد شرکت کننده مدارک معتبر بین المللی اعطا خواهد شد.

گروه زیبایی

دپارتمان پوست، مو و زیبایی در راستای سیاست های آموزشی دهکده جهانی دانش و مهارت دوره های آموزشی در حوزه زیبایی طراحی و برگزار می کند.
این دوره ها در سه سطح (مبتدی، پیشرفته،تخصصی) شامل مجموعه ای از قابلیت ها است که فرد را برای کار تخصصی و اشتغال در این حوزه آماده می کند.
هدف از اجرای این دوره ها ارتقاء سطح علمی و مهارتی فعالان حوزه زیبایی در لاین های مختلف با شناخت مسائل علمی و فرهنگی روز در کنار اساتید مجرب دانشگاهی و بین المللی و نیز ایجاد شغل در این حوزه کاری است.
اعطای مدرک معتبر بین المللی از دانشگاه از مزایای شرکت در دوره های ما میباشد.

Cover zibai
Cover Skin

گروه پوست

سلامتی و درخشندگی پوست صورت در زیبایی ظاهری ما تاثیر چشمگیری دارد. پوست شفاف صاف و زیبای دوران جوانی با گذر عمر دستخوش تغییراتی می‌شود که تا حدی قابل پیشگیری هستند. اگر راه های مراقبت از پوست صورت را بدانید و به دقت از آنها پیروی کنید می توانید پیری پوست را تا سال‌ها به تاخیر بیاندازید.

🌿 مزایای شرکت در دوره های دهکده جهانی دانش و مهارت 🌿

👈 برای اولین بار به فراگیران هر یک از دوره های تخصصی آرایشی ، مدرک رسمی دانشگاهی اعطاء می شود .

👈 در محیطی کاملا حرفه ای مطابق با استانداردهای بین المللی آموزش داده می شود .

👈 آخرین تکنیک ها و متدها را همراه با بهترین محصولات روز را تجربه خواهید کرد .

👈 اساتید بین المللی و دانشگاهی با شما همراه خواهند بود .

👈 از پکیج محصولات و تخفیف ویژه آن بهره مند خواهید شد .

دهکده جهانی پیشرو در برگزاری دوره های استاندارد آموزشی در حوزه زیبایی

دوره های ما

تومان7,000,000
تومان5,000,000
تومان3,000,000
رایگان!
تومان2,000,000
رایگان!