Chart MBA

راه اندازی کسب و کار امروزه بدون استراتژی و سیاست مالی عملاً غیر ممکن است. یکی از راه های چینش استراتژی های شغلی استفاده از افراد صاحب تجربه است که در آن صورت وجود یک نگاه سنتی انکار ناپذیر خواهد بود اما راه حل پیشنهادی دنیای پویای کسب و کار امروزی برقراری کسب کار به صورت علمی است که در آن کارآفرین می بایست مهارت های شغل محور را آموزش ببیند و دائماً در صدد بروز رسانی آنها باشد.

 

با توجه به پیشرفت جوامع در زمینه های علمی، صنعتی، اقتصادی و مدیریتی، نفش مدیریت و حسابداری در کسب و کارها غیر قابل انکار می باشد. در همین راستا دپارتمان علوم مالی و مدیریت با بهره گیری از روش های نوین و تکنیک های نوین آموزشی به منظور تامین نیروی انسانی متخصص و ماهر و افزایش بهره وری در سازمان ها و ایجاد فرصت های شغلی در جامعه، فعالیت خود را در زمینه مالی و مدیریت گسترش داده است. تاکید ما بر ارائه دانش مالی و مدیریت در کلاس جهانی با نگاه به متقاضیان بومی و فرهنگ و کارهای ایرانی می باشد.

هدف ما تربیت مشاور، مدرس و مدیران اجرایی و مالی متخصص می باشد.

Cover mali

ما زنده از آنیم که آرام نگیریم               موجیم که آسودگی ما، عدم ماست

 دپارتمان مدیریت و علوم مالی تلاش دارد که با کار آفرینی و نو آوری و آموزش های بین المللی در حوزه های مالی و سرمایه گذاری و همچنین مدیریت و کسب و کار عرصه های جدید را در آموزش کشور فراهم نماید. 

نیاز به آموزشهای مدیریت و به تبع آن تحولات مدیریتی در کشور، یکی از الزامات کلیدی است.

همچنین آموزش و تربیت نیروهای ماهر مالی و سرمایه گذاری و به روز رسانی اطلاعات فعالان این حوزه یکی از ضرورت های تمام کسب و کارهای فعلی می باشد.

خوشحالیم که در این راستا و در جهت اعتلای ایران عزیز گام بر می داریم. تلاش بر این است که فضایی منحصر به فرد در آموزش در کشور ایجاد نماییم.

حضور مدیران و صاحبان کسب و کار و کار آفرینان عزیز  و متخصصین و علاقمندان حوزه مالی و سرمایه گذاری در دوره های آموزشی، فضایی را برای یادگیری بیشتر ایجاد می کند.

مهندس سوزان سیدنقوی - رئیس هیات علمی

ماموریت دپارتمان:

ارائه برنامه هاي توسعه مهارتهای مدیریتی و مالی با هدف پرورش نیروهای ماهر متاسب با بازار کار  با رويکردي بین المللی 

چشم انداز دپارتمان:

ما چشم انداز خود را تبديل شدن به يک مرکز متمايز در حوزه تربیت و توسعه تمام سطوح نیروی انسانی سازمانها ترسيم مي کنيم

Online-Marketing-Strategy

مارکتینگ

مارکتینگ عبارتست از فعالیت نهاد ها و موسسات که شامل خلق فرآیندهایی در جهت تعریف روش های ارتباطی، تحویل و پیشنهاد مبادله ارزشمند به مشتری، خلق مشتریان کالا و خدمات، شرکا و جامعه در مقیاس وسیع است.

این گروه آموزشی شامل مباحثی چون، مدیریت بازاریابی، مدیریت فروش، مدیریت برند، مدیریت تبلیغات، تحقیقات بازاریابی، دیجیتال مارکتینگ، اصول مذاکره و . . . می باشد.

2019 12 13 17.13.50

سرمایه گذاری

سرمایه گذاری به معنای هوشمندانه تر کارکردن است، نه سخت تر کار کردن.

سرمایه گذاری راهی است برای اینکه در دورانی که درگیر زندگی روزمره هستید، مقداری پول کنار بگذارید تا برای شما کار کند و در آینده از دست رنج کارتان بهره ببرید، در حقیقت سرمایه گذاری ابزاری است برای اینکه آینده شادتری داشته باشید.

این گروه آموزشی، شامل دوره هایی چون، دوره سرمایه گذاری بورس ( مبانی بورس، تحلیل بنیادی، تحلیل تکنیکال، تحلیل رفتاری و سرمایه گذاری ارزهای مجازی ( بیت کوین) و . . . می باشد.

75

مالی و حسابداری

علم حسابداری، زبان تجارت خوانده می شود. حسابداران از طریق تهیه گزارش های مالی، اطلاعات لازم را درباره ی واحد های اقتصادی در اختیار اشخاص ذینفع و ذی حق قرار می دهد.

این گروه آموزشی شامل دوره های، حسابداری ویژه بازار کار، حسابداری برای غیر حسابداران، مجموعه قوانین کاربردی، اظهارنامه و ارزش افزوده، نرم افزار سپیدار و . . . می باشد.

unnamed

مدیریت تخصصی

گروه مدیریت تخصصی شامل دوره های تخصصی مدیریت همچون، مدیریت عالی کسب و کار MBA، مدیریت راهبردی کسب و کار DBA و . . . می باشد.

مخاطبین این گروه آموزشی کارفرمایان، مدیران و مسئولان کسب و کارها می باشند که جهت رقابت در فضای کسب و کار فعلی نیازمند به روز رسانی مهارت های مدیریتی خود می باشند.

businessful

بازرگانی

مدیریت بازرگانی از جمله مهمترین بخش های مدیریت شرکت های تجاری می باشد. زمانی یک شرکت می تواند بین خود، مشتریان و خریدارانش ارتباط خوبی برقرار کند که واحد بازرگانی موفقی داشته باشد.

این گروه شامل دوره هایی چون بازرگانی بین الملل، مکاتبات تجاری بین الملل، صادرات، واردات، ترخیص کالا و امورگمرکی و. . . می باشد

organization

سازمان و تحول

مدیریت منابع انسانی عبارتست از به کارگیری کارا و اثربخش منابع مادی و انسانی تحت نظام ارزشی پذیرفته شده آن جامعه.

این گروه آموزشی شامل دوره هایی در حوزه های مدیریت منابع انسانی، رفتار سازمانی، مدیریت تحول، مدیریت بحران و . . . می باشد.

strategy_RF_23903825_L

استراتژی

استراتژی یا راهبرد یعنی حرکت از وضعیت موجود به سمت وضعیت مطلوب سازمان.

استراتژی به سازمان این امکان را می دهد که به شیوه ای خلاق و نوآور عمل کند و برای شکل دادن به آینده خود به صورت انفعالی عمل کند.

این گروه آموزشی شامل دوره هایی چون برنامه ریزی استراتژیک، تفکر استراتژیک .. . . می باشد.

Coaching Compass

کوچینگ

باور کوچینگ بر این است که افراد بهترین مسیر را خودشان می توانند تشخیص دهند و غالباً پاسخ مشکلات نزد خود افراد است.

کوچینگ روندی است در جهت بهبود عملکرد افراد در زندگی حرفه ای، اجتماعی، کاری و حتی عاطفی.

در این گروه آموزشی دوره هایی  چون اصول و مهارت های کوچینگ، مدیر در نقش کوچ و . . . پوشش داده می شود.

China-Privacy-Law

حقوق

نظر به اینکه هر سازمانی در جامعه امروزی با توجه به تعاملاتی که دارد نیاز است از قوانین و مقررات حاکم بر کسب و کارها اطلاع کافی و دقیق داشته باشد ، دپارتمان مدیریت و مالی دهکده جهانی در گروه درسی حقوق به برگزاری دوره های تخصصی حقوق کسب و کار و آموزش قوانین و مقررات مالی حاکم بر کسب و کارها اقدام نموده است .

در این دوره ها افراد به فراخور سمت سازمانی خود همچون مدیران ارشد و مدیران میانی ، مدیران مالی و حسابداران و کارمند های بخش های مختلف سازمان میتوانند بسته به نیاز خود و سازمان مربوطه در دوره های مرتبط با سمت خود شرکت نمایند.

این گروه آموزشی شامل  دوره هایی همچون الزامات حقوقی کسب و کارها، آشنایی با قوانین چک و تهیه و تنظیم قراردادها می باشد

دوره های پر مخاطب

دیجیتال مارکتینگ

حضور و فعالیت در فضای مجازی و اینترنت نیازمند تغییر استراتژی های بازاریابی و تعامل با مشتریان می باشد.

35 ساعت

آموزش کاربردی و متناسب نیاز علاقه مندان به بازار یابی دیجیتال

بورس

با توجه به رونق بازار بورس در سال‌های اخیر، تمایل افراد برای پیوستن به این بازار، بیشتر از هر زمان دیگری احساس می‌شود.

21 ساعت

آموزش کاربردی و متناسب نیاز علاقه مندان به بورس

حسابداری ویژه بازار کار

طیف گسترده فعالیت‌های مربوط به حسابداری منجر شده تا این مهارت به عنوان یکی از مشاغل پر درآمد و همیشگی بازار کار باشد.

180 ساعت

آموزش کاربردی و متناسب نیاز علاقه مندان به حسابداری و شروع مسیر حسابداری