دپارتمان علوم مالی و مدیریت


معرفی دپارتمان

با توجه به پیشرفت جوامع در زمینه های علمی، صنعتی، اقتصادی و مدیریتی، نفش مدیریت و حسابداری در کسب و کارها غیر قابل انکار می باشد. در همین راستا دپارتمان علوم مالی و مدیریت با بهره گیری از روش های نوین و تکنیک های نوین آموزشی به منظور تامین نیروی انسانی متخصص و ماهر و افزایش بهره وری در سازمان ها و ایجاد فرصت های شغلی در جامعه، فعالیت خود را در زمینه مالی و مدیریت گسترش داده است. تاکیید ما بر ارائه دانش مالی و مدیریت در کلاس جهانی با نگاه به متقاضیان بومی و فرهنگ و کارهای ایرانی می باشد. هدف ما تربیت مشاور، مدرس و مدیران اجرایی و مالی متخصص می باشد.

گروه مارکتینگ

مارکتینگ عبارتست از فعالیت نهاد ها و موسسات که شامل خلق فرآیندهایی در جهت تعریف روش های ارتباطی، تحویل و پیشنهاد مبادله ارزشمند به مشتری، خلق مشتریان کالا و خدمات، شرکا و جامعه در مقیاس وسیع است. این گروه آموزشی شامل مباحثی چون، مدیریت بازاریابی، مدیریت فروش، مدیریت برند، مدیریت تبلیغات، تحقیقات بازاریابی، دیجیتال مارکتینگ، اصول مذاکره و... می باشد.

گروه استراتژی

استراتژی یا راهبرد یعنی حرکت از وضعیت موجود به سمت وضعیت مطلوب سازمان. استراتژی به سازمان این امکان را می دهد که به شیوه ای خلاق و نوآور عمل کند و برای شکل دادن به آینده خود به صورت انفعالی عمل کند. این گروه آموزشی شامل دوره هایی چون برنامه ریزی استراتژیک، تفکر استراتژیک ... می باشد.

گروه سازمان و تحول

مدیریت منابع انسانی عبارتست از به کارگیری کارا و اثربخش منابع مادی و انسانی تحت نظام ارزشی پذیرفته شده آن جامعه. این گروه آموزشی شامل دوره هایی در حوزه های مدیریت منابع انسانی، رفتار سازمانی، مدیریت تحول، مدیریت بحران و... می باشد.

گروه بازرگانی

مدیریت بازرگانی از جمله مهمترین بخش های مدیریت شرکت های تجاری می باشد. زمانی یک شرکت می تواند بین خود، مشتریان و خریدارانش ارتباط خوبی برقرار کند که واحد بازرگانی موفقی داشته باشد. این گروه شامل دوره هایی چون بازرگانی بین الملل، مکاتبات تجاری بین الملل، صادرات، واردات، ترخیص کالا و امورگمرکی و... می باشد

مدیریت تخصصی

گروه مدیریت تخصصی شامل دوره های تخصصی مدیریت همچون، مدیریت عالی کسب و کار MBA، مدیریت راهبردی کسب و کار DBA و... می باشد. مخاطبین این گروه آموزشی کارفرمایان، مدیران و مسئولان کسب و کارها می باشند که جهت رقابت در فضای کسب و کار فعلی نیازمند به روز رسانی مهارت های مدیریتی خود می باشند.

مالی و حسابداری

علم حسابداری، زبان تجارت خوانده می شود. حسابداران از طریق تهیه گزارش های مالی، اطلاعات لازم را درباره ی واحد های اقتصادی در اختیار اشخاص ذینفع و ذی علاقع و ذی حق قرار می دهد. این گروه آموزشی شامل دوره های، کارگاه جامع حسابداری، حسابداری برای غیر حسابداران، مجموعه قوانین کاربردی، اظهارنامه و ارزش افزوده، حسابداری ویژه بازارکار، نرم افزار سپیدار و... می باشد.

سرمایه گذاری

سرمایه گذاری به معنای هوشمندانه تر کارکردن است، نه سخت تر کار کردن. سرمایه گذاری راهی است برای اینکه در دورانی که درگیر زندگی روزمره هستید، مقداری پول کنار بگذارید تا برای شما کار کند و در آینده از دست رنج کارتان بهره ببرید، در حقیقت سرمایه گذاری ابزاری است برای اینکه آینده شادتری داشته باشید. این گروه آموزشی، شامل دوره هایی چون، دوره سرمایه گذاری بورس ( مبانی بورس، تحلیل بنیادی، تحلیل تکنیکال، تحلیل رفتاری و سرمایه گذاری ارزهای مجازی ( بیت کوین) و... می باشد.

کوچینگ

باور کوچینگ بر این است که افراد بهترین مسیر را خودشان می توانند تشخیص دهند و غالباً پاسخ مشکلات نزد خود افراد است. کوچینگ روندی است در جهت بهبود عملکرد افراد در زندگی حرفه ای، اجتماعی، کاری و حتی عاطفی. در این گروه آموزشی دوره هایی چون اصول و مهارت های کوچینگ، مدیر در نقش کوچ و... پوشش داده می شود.