برق و الکترونیک - Electronics

مرکز آموزش برق و الکترونیک که در زمینه های طراحی مدارات الکترونیک ، اتوماسیون صنعتی و مدارات برق تک فاز و سه فازه و همینطور دوره های دوربین مداربسته و هوشمند سازی ساختمان یکی از متمایزترین مراکز آموزشی محسوب میگردد. وجود کارگاه های مدرن و اساتید با تجربه نقطه قوت این دپارتمان و تمایز از سایر رقبا می باشد.

فناوری اطلاعات - ICT

یکی از پرطرفدارترین دپارتمان های آموزشی ،دپارتمان ICTمی باشد.در این دپارتمان با توجه به استاندارد های بین المللی اقدام به تعریف سرفصل گروه های آموزشی نموده است که توانسته طرفداران زیادی را جذب نماید.یکی از شاخصه های این دپارتمان به روز بودن با استاداردهای روز دنیا در کنار بهره گیری از اساتید با مدارک بین المللی می باشد.

هنر - Art

دپارتمان هنر با دارا بودن دوره های تخصصی گرافیک،نقاشی، عکاسی دیجیتال، تدوین،سینما، موشن، طلا و جواهر سعی دارد با توجه به داشتن محیطی کاملا مجهز و اساتید مجرب هنرجویان را به صورت پایه تا حرفه ای در تمامی زمینه ها آموزش دهد تا بتوانند با داشتن نمونه کار های قوی وارد بازار کار شوند.

مهندسی - Engineering

دپارتمان علوم مهندسی به عنوان یکی از دپارتمان های کاربردی با نگاه ارتقای سطح کیفی و علمی مهندسین آغاز به فعالیت نمود.یکی از بزرگترین اهداف این دپارتمان برگزاری تخصصی دوره های مهندسین می باشد که می توان از برگزاری تخصصی و کاربردی دوره ها و نرم افزار های مهندسی( مکانیک، عمران، صنایع، ریاضی و آمار و ....) اشاره کرد.

معماری - Architecture

معماری... این حس خیال انگیز خلق فضا آنچنان اغوا کننده است که بر آن شدیم لحظه به لحظه با آموزش آن در کنار شما همراهان همیشگی باشیم. به علت رونق زیاد این رشته در تمامی زیر مجوعه های خویش و باز کار بی رقیب خود، دپارتمان معماری آماده است که با ارائه پکیج های جامع معماری با ورژن های به روز، متد متفاوت آموزشی، اساتید مجرب و با ارائه مدارک فنی و حرفه ای و بین المللی در کوتاه ترین زمان و در دو نوع حضوری و غیر حضوری، راه را برای فرگیران عزیز هموار کند.

علوم مالی و مدیریت - Finance & Management

دپارتمان علوم مالی و مدیریت با بهره گیری از روش های نوین و تکنیک های نوین آموزشی به منظور تامین نیروی انسانی متخصص و ماهر و افزایش بهره وری در سازمان ها و ایجاد فرصت های شغلی در جامعه، فعالیت خود را در زمینه مالی و مدیریت گسترش داده است. تاکید ما بر ارائه دانش مالی و مدیریت در کلاس جهانی با نگاه به متقاضیان بومی و فرهنگ و کارهای ایرانی می باشد.

زبان های خارجه - Foreign Languages

دپارتمان زبان های خارجه در دهکده جهانی دانش و مهارت با تکیه بر دانش و توانایی اساتید برجسته زبان و استفاده از کتب و متد نوین آموزشی در محیطی مدرن و صمیمی دوره های متنوع آموزش زبان های انگلیسی،آلمانی،ایتالیایی،اسپانیایی، فرانسه و ترکی استانبولی را برگزار مینماید.این دپارتمان علاوه بر دوره های عمومی زبان،مجری برگزاری دوره های تخصصی در دو بخش آمادگی آزمون های بین المللی و زبان تخصصی رشته های مختلف میباشد

مد و پوشاک - Fashion

دپارتمان مد و پوشاک به منظور تربیت نیروی متخصص و کار آمد در صنعت مد کشور با کمک اساتید به نام و صاحب سبک و در مکان کاملا حرفه ای گامی موثر برداشته است بدین منظور از استاندارد آموزشی جهانی و به روز در این صنعت در آموزش خود استفاده نموده است.

هتلداری و گردشگری - Hospitality&Tourism

وجود هتل چه برای افراد داخل یک ملت و چه برای مسافرین خارجی یک اصل ضروری است و بدست آوردن درآمد از طریق مسافرت و صنعت توریسم آنقدر رونق یافته همه کشورهای توسعه یافته به فکر ارائه خدمات درست و در خور حال افراد می باشد بر همین منظور دپارتمان هتلداری دهکده جهانی دانش و مهارت با هدف تربیت افراد قابل با ارائه مدرک بین المللی در این حوزه می باشد.

نظام مهندسی - Engineering Organization

برگزاری دوره های تخصصی سازمان نظام مهندسی در حوزه های عمران ، مکانیک ، معماری و برق.