دپارتمان زبان های خارجه


زبان های خارجه

دپارتمان زبان های خارجه دهکده جهانی دانش و مهارت یکی از زیر مجموعه های امور بین الملل میباشد که با هدف ارتقای دانش زبانی و بالابردن مهارتهای ارتباطی سعی دارد آموزشهای تخصصی و مرتبط را به منظور رسیدن به این امر فراهم نماید.

در این راستا این دپارتمان تلاش نموده است تا از پتانسیل اساتید برتر زبان که هر یک دارای کوله باری از دانش و تجربه و مهارت میباشند بهره مند گردد. فعالیت های این دپارتمان عمدتا در سه بخش آموزش زبان عمومی،زبان تخصصی مشاغل و آمادگی آزمون های بین المللی صورت میپذیرد.در بخش زبان عمومی، دپارتمان به طور مستمر دوره های ترمیک و مکالمه زبان های انگلیسی،فرانسه،آلمانی،ایتالیایی،اسپانیولی و ترکی استانبولی را برگزار مینماید.

در بخش زبان تخصصی ، دپارتمان دوره های زبان انگلیسی ویژه مشاغل و صنوف را با تمرکز روی نیازهای حرفه مورد نظر در محل دهکده جهانی در هر سه مرکز ویا در محل سازمان مورد نظر برگزار مینماید.دوره های آمادگی آزمون های بین الملل نیز با بهره گیری از اساتید مجرب و مورد تایید مراکز بین المللی به صورت تخصصی و متمرکز برگزار میگردد. تمامی دوره های ذکر شده در دپارتمان زبان به دو شیوه حضوری و آنلاین و در غالب کلاسهای عمومی و خصوصی ارائه میگردد.

در مجموع ارائه و گسترش دوره های آموزش زبان برای سه رده سنی کودک،نوجوان و بزرگسال، برگزاری دوره های آمادگی آزمون های بین المللی، ارائه خدمات آموزشی به سازمان ها و مراکز خصوصی و دولتی مبتنی بر استانداردهای روز دنیا و متناسب با نیازهای جامعه از عمده فعالیتهای دپارتمان زبانهای خارجه دهکده جهانی دانش و مهارت می باشد. در بخش آموزش زبان انگلیسی در رده سنی کودک کتاب های فمیلی و فرندز تدریس میگردد که جزو کتابهای برتر آموزش زبان به کودکان در دنیا میباشد.

در رده سنی نوجوان کتابهای سولوشن تدریس میشوند که مخصوص سنین 13 تا 19 سال طراحی شده و در اکثر مراکز آموزش زبان در کشورهای گوناگون مورد استفاده قرار میگیرند. در بخش بزرگسال ،دپارتمان زبان با بهره گیری از کتابهای امریکن فایل که از کیفیت و کارایی فوق العاده ای در امر آموزش زبان برخوردار هستند توانسته تا حد زیادی توانایی مکالمه و برقراری ارتباط با مخاطب را در زبان آموزان افزایش دهد.

در زمینه آموزش زبان های غیر انگلیسی نیز دپارتمان زبان دهکده جهانی دانش و مهارت توانسته است با برگزاری کلاسهای متنوع آلمانی،فرانسه،ترکی استانبولی ، ایتالیایی و اسپانیولی و بهره مندی از اساتید به نام و با تجربه هر یک از زبانهای ذکر شده نیاز فراگیران را کاملا مرتفع و مکالمه و برقراری ارتباط را در هر یک از زبان های غیر انگلیسی برایشان امکان پذیر نماید. در این دپارتمان کارشناسان خبره، با تجربه و تحصیلکرده در تمامی مسائل مربوط به زبان های خارجه از جمله تعیین سطح ،ثبت نام آزمون های بین المللی، تدریس و روش یادگیری زبان آماده ارائه مشاوره تخصصی و حرفه ای به متقاضیان به صورت حضوری و غیر حضوری میباشند.