زبان های خارجه یکی مهمترین نیاز ها افراد در زمانه اخیر می باشد و افراد برای موفقیت و کار خود باید حداقل یک زبان دیگر به جز زبان مادری خود مسلط باشند.

با توجه به حساس بودن آموزش در دهکده جهانی آموزش مبتنی بر متد خاص آموزشی و بهره مندی از اساتید قوی این آموزش ها را ارائه می دهد.

برخی از گروه های دپارتمان زبان عبارتند از:

  • زبان انگلیسی
  • زبان آلمانی
  • زبان فرانسه
  • زبان ایتالیایی
  • زبان چینی
  • زبان ترکی-استانبولی
  • زبان کودک و نوجوان 
گروه های زبان خارجه:
en
زبان انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی و یادگیری این زبان یعنی ارتباط بین المللی با دنیا.زبان انگلیسی زبان مشترک ملت ها محسوب می شود و یادگیری این زبان نقطه قوت افراد محسوب می شود.برای آموزش زبان انگلیسی در دهکده جهانی دانش و مهارت از متد آمریکن انگلیش فایلز استفاده می شود و این دوره ها از مقدماتی تا پیشرفته ادامه دارد وهمچنین دوره های آموزش تربیت مدرس ،آمادگی آزمون آیلتس و تافل برگزار می شود.

ge
زبان آلمانی

زبان آلمانی زبان مخترعین !زبانهای انگلیسی، فرانسوی و آلمانی سه زبان رسمی تحادیه اروپا هستند. این زبان به عنوان یک زبان دوم در مرکز و اروپای شرقی می باشد. همچنین زبان آلمانی در جایگاه دهم زبان‌های اصلی دنیا قرار دارد. یادگیری زبان آلمانی به شما امکان ارتباط با حدود ۱۰۰ میلیون نفر را می دهد که این یکی از فوق العاده ترین مزایای زبان آلمانی می باشد.

fr
زبان فرانسوی

یش از ۲۲۰ میلیون نفر در تمام پنج قاره به زبان فرانسه صحبت می‌کنند. زبان فرانسه زبان اصلی ارتباطات بین‌المللی است. بعد از زبان انگلیسی، زبان فرانسوی دومین زبانی است که مردم جهان تمایل به یادگیری آن دارند و همچنین ششمین زبان از لحاظ وسیع بودن در دنیا است. زبان فرانسوی دومین زبان انگلیسی است که بعد از انگلیسی تدریس می‌شود و در هر قاره‌ای تدریس می‌شود.

ITALY
زبان ایتالیایی

زبان ایتالیایی به عنوان یکی از ساده ترین زبان ها یاد می شود، بنابراین آموزش زبان ایتالیایی دشوار نیست! ساختار دستور زبان و جمله بندی این زبان با انگلیسی متفاوت است، اما ساده تر می باشد. از آنجا که هر دو زبان دارای ریشه لاتین هستند، کلمات مشترک زیادی بین آن ها وجود دارد. زبان ایتالیایی، زبان رومی تبار است که توسط ۶۶ میلیون نفر صحبت می شود.

Untitled 1
زبان چینی

زبان چینی از پر استفاده ترین زبان ها در سراسر جهان است. گفته می‌شود که تنها یک زبان چینی وجود ندارد و انواع مختلفی از گویش های زبان چینی وجود دارد. در مجموع حدود ۱.۳ میلیارد نفر به زبان چینی صحبت می‌کنند. اکثریت این جمعیت در جمهوری چین یا تایوان زندگی می‌کنند.

دپارتمان زبان های خارجه در قاب ویدیو