از آنجایکه موسسه آموزش عالی آزاد هرمزان یکی از ارکان دهکده جهانی می باشد و با توجه به نیاز جامعه به فراگیری آموزش های تخصصی حقوق دهکده جهانی و موسسه دادستان پیمان همکاری مشتری را منعقد نمودند و تجربیات آموزشی خود را به اشتراک گذاشته اند و دپارتمان حقوق دهکده جهانی را دادستان تهران نام گذاری نمودند.

logoes

چرا داداستان؟

اين مجموعه در سال 1390  فعاليت تخصصي و متمرکز خود را با برگزاري دوره هاي آمادگي آزمون وکالت، قضاوت و کارشناسي ارشد آغاز نمود و در همان سال نيز بيش از 30 درصد ظرفيت کانون خراسان از افتخارآفرينان آن بودند.

در سال 1390 با افزايش 100 درصدي تعداد قبول شدگان نسبت به سال قبل و کسب رتبه هاي تک رقمي 1، 2 ، 3 ، 4 ، 7 ، 8 و 9 در کانونهاي مختلف صحّه بر عملکرد آموزشي متمايز خود گذاشت و همچنين با برگزاري بيش از 20 کارگاه آموزشي رکورد دار برگزاري همايشهاي تخصصي حقوقي در کشور گرديد.
در سال 1392 با برگزاري کلاس هاي تخصصي و آزمون هاي مفهومي مهارتي و آمايش هاي متمرکز توانست در افزايش سطح علمي داوطلبان تاثير بسزايي داشته باشد که کسب 19 رتبه زير 20 و رتبه هاي تک رقمي 1 ، 2 ، 3 ، 4 ، 5 ، 6 ، 8 و 9 مويد اين مطلب است.
همچنين در سال1393 با کسب رتبه 1 کل کشور و خراسان توسط محمدرضا صبوري و همچنين کسب رتبه هاي 2 ، 3 ، 4 ، 5 ، 6 ، 7 و 9 بار ديگر خدمات متمايز خود را به اثبات رساند.
در سال 1394 شکوه سال هاي قبل در شکلي متعالي تر تکرار شد. کسب هفت رتبه يک در کانون هاي مختلف ايران و 24 رتبه تک رقمي در سراسر کشور، مهر تاييدي بر تمايز و تفاوت اين مجموعه نهاد و آرمان هميشگي آن «نمود تخصص در حوزه حقوق» را عينيّتي تازه بخشيد.
در سال 1395  افتخار آفرینی ها تکرار شد با افزایش رتبه هاي يک و  26 رتبه تک رقمي ثابت نمود که « تکرار موفقيت اتفاقي نيست»
در سال 1396 نیزبا افزایش 100 درصدی یک ها و کسب 8 رتبه یک باز هم خوش درخشید و با 36 رتبه تک رقمي دوباره شعار « تکرار موفقيت اتفاقي نيست» را اثبات نمود.
در سال 97 با کسب 7 رتبه یک و 43 رتبه تک رقمی افتخار آفرین ها شگفتی آفریدند تا تاکیدی دوباره را داشته باشیم که تکرار موفقیت اتفاقی نیست.

alloff

ویژگی های متمایز آزمون های مفهومی و مهارتی

یکی از ویژگی های ممتاز آزمون های مفهومی مهارتی ارایه درسنامه بجای پاسخنامه می باشد. در این آزمون‌ها بجای پاسخنامه، درسنامه ارائه می‌شود که حاوی نکات مهارتی و مفهومی متعددی می‌باشد. درمجموعه درسنامه ها بیش از 18هزارنکته آموزشی مطرح می شود که داوطلبان به جهت غنای مطلب از آنها با عنوان گنجنامه یاد می کنند.بی شک مطالعه دقیق این درسنامه ها به داوطلب مهارتی می دهد که موفقیت در هر آزمونی (اعم از نص محور یا مفهومی) برای او قطعی است. برای درک ارزش و اهمیت درسنامه داداِستان های اشاره گذرایی به فایل تطبیق مستند کافی ست. سوالات و درسنامه های طراحی شده توسط تیم طراحان سوال و درسنامه های آزمون های مفهومی – مهارتی با آزمون های وکالت سال 1395 بیش از 82% تطبیق، در سال 1394 بیش از 87% و در سال 1393 بیش از 75% تطبیق داشت، در صورتی که داوطلبین آزمون ها صرفا به مطالعه سوالات و درسنامه ها بسنده میکردند، قادر به پاسخ گویی به 105 سوال از سوالات آزمون اصلی می شدند و در نتیجه در هر یک از کانون های 23 گانه امکان قبولی داشتند.

در هر یک از آزمون های مفهومی مهارتی به داوطلبین، کارنامه ای کشوری داده می شود که شامل بیش از 52 گزارش مختلف درباره وضعیت داوطلب است. زمانی یک داوطلب می تواند نقاط قوت و ضعف خود را بهتر شناسایی کند که یک کارنامه جامع با گزارش جز به جز وضعیت او و سایر رقبا و جایگاه علمی – آزمونی او را تحلیل کند.

گزارشات مهم مندرج در کارنامه داوطلبین:

 • نمره تراز
  2- معدل کل
  3- درصد هر درس به تفکیک
  4- درصد بدون غلط
  5- نمره بدون غلط
  6- درصد اولین نفر در هر درس
  7-  میانگین کشوری
  8- – میانگین برتران
  9-  نمودار رشد درسی
  10-  نمره تحلیلی
  11-  و موارد بسیار دیگری

با رونمایی از سامانه جدید مجموعه داداِستان، امکان صدور کارنامه آنی در کمتر از یک دقیقه در آزمون های مفهومی و مهارتی مهیا شد. در این سامانه، به محض ارسال پاسخبرگ داوطلب به واحد آزمون امکان دریافت کارنامه آنی مهیا می شود. در این کارنامه نمره و درصد داوطلب مشخص شده و وی می تواند در کوتاهترین زمان ممکن ارزیابی مشخصی از وضعیت خود داشته باشد.

 

ویژگی های بودجه بندی ازمون وکالت 1401

اتاق فکر طراحان سوالات آزمونهای مفهومی مهارتی، هر ساله با نظمی دقیق و برنامه ای مشخص اقدام به بودجه بندی آزمونهای مفهومی مهارتی می نماید. رعایت اصول یادگیری صحیح مبتنی بر، مطالعه اولیه، مرور و تسلط نهایی، از ویژگی های منحصر به فرد این بودجه بندی هاست.
این بودجه بندی ها به گونه ای تدوین شده است که داوطلب ضمن مطالعه منابع جدید، در فواصل زمانی معین، مرور های منظمی نیز داشته باشد. آزمون های جامعی هم که به موازات برنامه اصلی برگزار می گردد سبب می شود تا داوطلب در طول دوره آزمونی، به تسلط غایی دست پیدا کرده و یکی از دغدغه های اصلی او که فراموشی مطالب خوانده شده است، برطرف گردد.

بودجه بندی به مطالعه داوطلب نظم می‌دهد و او را مطمئن می‌سازد که می‌تواند طبق برنامه همه مباحث را بخواند. بودجه بندی های آزمون های مفهومی مهارتی بر این مبنا بوده است که حجم مطالب کمتر و تعداد آزمون ها بیشتر باشد تا داوطلب با شرکت در آزمون های بیشتر مهارت خود را افزایش داده و نکات بیشتری از درسنامه ها آموزش ببیند.

قبل
بعدی
قبل
بعدی

آمایش های حرفه ای و نظام مند :

بسیاری از داوطلبان گمان می کنند که تنها مطالعه خام منابع و کتب قانونی برای موفقیت در آزمون های حقوقی کافی ست در حالیکه تجربه نشان داده است که همواره عوامل جانبی کثیری بر نتیجه عملکرد ما موثر است.آمایش ها از ابتکارات اتاق فکر موسسه و از خدمات انحصاری آزمون های مفهومی مهارتی داداستان می باشد که از سال 1391 آغاز گردیده و تمرکز آن بر هدایت و کنترل عوامل جانبی اثرگذار بر نتیجه ی تلاش داوطلبان است. یکی از فواید حضور در آمایش ها، دیدن رقبا وشنیدن دغدغه های آنان می باشد دیدن سایر رقبا در آمایش ها و شنیدن نظرات آنها و همچنین قبول شدگان سال قبل و نشان دادن طی طریق توسط ایشان می تواند بسیار امید بخش بوده و در بالا بردن روحیه داوطلبان موثر باشد. در مرحله بعد توجه به عوامل شکست برخی از افرادی که در سال اول پذیرفته نشده اند خود کوله باری از تجربه را در آمایش ها به داوطلبین جدید منتقل می نماید و از خطا رفتن دوباره آنها جلوگیری می کند.در آمایش ها راجع به ساعات مطالعه برنامه ریزی ، چگونگی استفاده از بودجه بندی ، ارتقاء امید و اعتماد به نفس صحبت می شود که در موفقیت داوطلبان نقش بسزایی دارد. به عبارتی آمایش ها در کنار آزمون های مفهومی- مهارتی دوبال پرواز موفقیت در آزمون وکالت را شکل می دهند.

تجربه موفق سالهای گذشته موسسه نشان می دهد بعضا اهمیت و اثر بخشی شرکت درآمایش ها از آزمون ها نیز بیشتر می باشد.

آمایش باشگاه موفقیت: استرس نگرانی باورهای ذهنی

آمایش معرفی نظام نوین آموزشی  :متد اساسی قانون خوانی و مرور

آمایش تکاد : تکنیک های تست زنی و مدیریت زمان آزمون

آمایش گویا : شیوه های صحیح مطالعاتی و برنامه ریزی