مجموعه دهکده جهانی می کوشد تا برای علاقه مندان به دانش و مهارت یک سبد کامل از خدمات را مهیا سازد. بسیاری از افرادیکه به موسسه ما مراجعه می نمایند در صدد فراگیری دانش روز جهانی هستند و همچنین تمایل دارند تا مدارک معتبر بین المللی و داخلی داشته و آنها را ترجمه و در مسیر ادامه زندگی خود در خارج از کشور استفاده نمایند.

یکی از خدمات دهکده جهانی ، خدمات مشاوره و راهنمایی به منظور اخذ پذیرش دانشجوی ، راهنمایی جهت دریافت ویزا و همچنین راهنمایی درباره چگونگی زندگی در کشور مقصد می باشد. به این منظور موسسه اعزام دانشجوی راه فرزانگان وطن با مجوز رسمی از وزارت علوم در دهکده جهانی مستقر گردیده است تا دانشپذیران با آسایش خاطر و اطمینان بتوانند راهنمایی لازم را کسب و بتوانند مسیر ادامه تحصیل و زندگی خود را در یک کشور خارجی هموار نمایند.

لازم به توضیح است این موسسه اعزام دانشجو از سال 1389 به ثبت رسیده است و هم اکنون دارای رزومه ای مشتمل بر دهها پرونده موفق اخذ پذیرش و اعزام دانشجو می باشد. همچنین مالکیت آن بر عهده دکتر سعید سعادت ریاست هیات مدیره دهکده جهانی دانش و مهارت می باشد.

این موسسه در حوزه مشاوره اولیه رایگان بوده و متقاضیان می توانند با تعیین وقت قبلی با کارشناسان خبره موسسه مشاوره داشته باشند.

فرمت قرارداد موسسه نیز بر اساس قرارداد وزارت علوم که بر روی وب سایت رسمی ایشان نیز قرار گرفته است تنظیم و لذا کوشیده شده تا تمامی شرایط برای علاقه مندان به نحو ایده آل فراهم گردد.

جهت دریافت وقت مشاوره رایگان لطفاً از طریق کلید زیر اقدام فرمایید.

همکاران ما در اسرع وقت هماهنگی لازم را انجام خواهند داد.