art scaled 1

هنر یعنی به تصویر کشیدن روح  و تلاش برای آفرینش یک یا چند اثر مختلف می باشد.کار ما در دپارتمان هنر دهکده جهانی سعی بر تربیت افراد هنرمند می باشد.هنر مندانی که دیگر مرزی برایشان تعریف نشده و با هنر خود می توانند به همه نقاط دنیا ورود کنند.هنر به نحوی زبان مشترک همه انسان ها محسوب می شود و کشورهای به هنرمندان خود افتخار می کنند.

دوره های دپارتمان هنر شامل سه گروه زیر می باشد:

  • طراحی طلا و جواهر
  • عکاسی،فیلم و تدوین
  • گرافیک و چاپ 

این گروه ها شامل دوره های متنوع و به روز با بهره مندی از کارگاه های متناسب با نگاه ویژه به بازار کار ارائه می شود.همچنین در تلاش هستیم که با کادر مشاورین خود مسیر را برای انتخاب دوره مناسب با توجه به علاقه مندی افراد هموار سازیم.

honar
گروه های دپارتمان هنر:
طراحی طلا و جواهر
1

همانطور که از اسم آن پیداست در این گروه بصورت تخصصی به آموزش طراحی طلا و جواهر پرداخته می شود. دوره ای پر طرفدار و خاص که بازار کار بسیار و درآمد بالایی دارد. اما نحوه یادگیری آن نیز مهم است چون همگی بر این نکته مستحضر هستند که طلا و جواهر جزو گرانترین زیور آلات محصوب می شوند و برای ورود به این گروه دقت و یادگیری درستی نیاز است.

عکاسی،فیلم و تدوین
2

با توجه به رشد چشم گیر ادوات تصویر برداری نیاز جامعه به متخصصین عکاسی،فیمبرداری و سپس تدوین به شدت حس میشود.افرادی که حالا در همه شاخه به حضورشان نیاز است و این افراد می توانند به طور مستقیم روی فروش مراکز مختلف کار کنند. تصویر برداری به هر نحوی  یک حرفه خاص برای افراد علاقه مند در حوزه های مختلف می باشد و تدوین به نمایش گذاشتن این تصویر برداری به بهترین شکل می باشد.

گرافیک و چاپ
THDKHG

گرافیک و چاپ گروه های محبوب  دهکده جهانی که در خود دوره های مهمی مثله فتوشاپ و ایلاستریتور ،کورل ،طراحی ،بسته بندی و… را در بر میگیرد.از جذابیت های این گروه یکی به روز بودن تمامی نرم افزار ها و بهره گیری از برترین اساتید می باشد که سالانه علاقه مندان زیادی وارد این گروه در دهکده جهانی می شوند.

دپارتمان در قالب تصویر
با ارائه مدرک سازمان فنی و حرفه ای
حس خوب داشتن یک مدرک بین المللی
با ارائه مدرک بین المللی از دانشگاه نورث وست
فرصت یادگیری مهارتی با دریافت مدرک بین المللی
با ارائه مدرک دهکده جهانی
با 4 مرکز تخصصی و امکانات به روز
قبل
بعدی